Шпарчан як етап обробки туш свиней

М’ясопереробна галузь – перспективний бізнес, особливо із врахуванням новин про збільшення квот на експорт продукції з України до країн ЄС. Це дозволить українським підприємствам наростити експорт та помножити власні прибутки.

Автоматизація та механізація м’ясопереробних цехів є необхідністю в описаних умовах, адже вона дозволяє значно покращити ефективність підприємства, збільшивши продуктивність та покращити якість готового товару.
Використання ліній обробки свинячих туш, що складаються із: м’ясних шляхів, поворотних стрілок, телескопів, диференційних підйомників та шпарчанів – дозволяє підвищити швидкість роботи підприємства, оптимізувати кількість працівників та підвищити якість продукції. Організовуючи роботу власного м’ясного цеху, варто звернути увагу на технологічні новації, що можуть позитивно вплинути на ефективність м’ясного цеху.
На етапах приготування туш до наступного оброблення, одним із найважливіших процесів є видалення щетини. Якість виконання цього процесу безпосередньо впливає на подальшу якість цілої партії товару, виготовленої із даної туші.шпарчан
Ручна реалізація такого процесу вимагає чимало часу та є значним фізичним навантаженням на працівників. Проте технологічний розвиток не стоїть на місці, такий винахід як ошпарочно-волосогінна машина дозволяє автоматизувати даний етап підготовки туш, зменшити часові та фінансові витрати на його організацію.
Шпарчани передбачені для максимально швидкої реалізації низки таких процесів:

  • Мийки туші;
  • Відділення щетини;
  • Ошпарка туші;
  • «Відбиття» туші.

Застосування ошпарочно-волосогінних машин виробництва Ferox гарантує стабільну якість та швидкість виготовлення продукції.
ошпарочно-волосогінна машина
Завод Ferox презентує Вам ошпарочно-волосогінні машини наступних моделей:

Ошпарочно-волосогінна машина ІВ-144 є напівавтоматичним комплексом, що складається із чану для ошпарювання та скребмашини. Його особливістю є здатність обробляти туші вагою до 220 кілограм. Реалізація підігріву в шпарчані відбувається за побажанням замовника за допомогою електрики, газу або пальника на пелетах. Перевагою є висока продуктивність – ошпарочно-волосогінна машина моделі ІВ-144 протягом години дозволяє обробити від 30 до 100 туш., а швидкість видалення щетини становить близько 30 секунд. Дана модель — це відмінний вибір для механічного цеху середнього розміру, що значно покращує продуктивність підприємства.
ІВ-141 – ошпарочно-волосогінна машина, основними перевагами якої є невеликі розміри та лояльна ціна. Машина здатна протягом години ліквідувати щетину до 20 туш масою не більше 150 кг. Туша в машину завантажується автоматично, де гумові лапки із численними гострими лезами обробляють її поверхню знімаючи щетину. Даний шпарчан буде універсальним рішенням для невеликих цехів.
Модель ІВ-159 – нова розробка заводу Ferox, що дозволяє обробляти туші великих свиноматок, масою туші до 300 кг. Таким чином, час, зекономлений на транспортуванні та очистці туші, може бути витрачений на нарощування продуктивності на інших етапах.
Шпарчани Ferox – найкращий спосіб зробити м’ясний цех продуктивнішим та технологічнішим.

Recent Posts